Awans naszych siatkarek

6 listopada odbył się coroczny turniej piłki siatkowej dziewcząt o mistrzostwo powiatu.

W pierwszym meczu Karolewo spotkało się z ubiegłorocznymi mistrzyniami ZS Kętrzyn. Nasze dziewczęta na boisko wyszły bardzo skoncentrowane i zmotywowane. Po bardzo dobrej grze wygrały zdecydowanie 2:0 (15 i 10).

Kolejne rywalki reprezentowały I LO Kętrzyn. Po zwycięstwie w pierwszym secie 25:17 i porażce w drugim 19:25 Karolewo wyraźnie opadło z sił i trzeciego seta przegrało zdecydowanie. Trzeba zauważyć, że był to drugi mecz naszej drużyny bez odpoczynku, a rywalki miały dłuższą przerwę.

Po zdecydowanym zwycięstwie w kolejnym meczu 2:0 z PCE Kętrzyn, Karolewo zajęło II miejsce
i awansowało do kolejnej fazy rozgrywek o mistrzostwo województwa.