TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O MISTRZOSTWO POWIATU SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO KĘTRZYN 2019.

Sześć szkolnych reprezentacji spotkało się we wtorek 24.09.2019r. na orliku Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Kętrzynie, by rozegrać turniej o Mistrzostwo Powiatu  SZS w piłce nożnej szkół średnich.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy.  Nasza drużyna trafiła do grupy z „budowlanką” oraz „starym ogólniakiem”. Mecze grupowe zakończyliśmy  z dwoma zwycięstwami – ZSCKR – PCE 2 : 0, ZSCKR – LO KĘTRZYN 4 : 3. Do dalszych rozgrywek awansowaliśmy z pierwszego miejsca, gdzie w półfinale zagraliśmy z  ZS w Reszlu. Po bardzo dobrej i emocjonującej grze ulegliśmy jednak drużynie z Reszla 3 : 2. Grając o III miejsce spotkaliśmy się z grupowym rywalem – „budowlanką”. Po trudnym meczu i serii rzutów karnych przegraliśmy 5 : 4, zajmując IV miejsce. Na uwagę zasługuje to, iż nasza drużyna była rocznikowo najmłodsza, a co za tym idzie, jeszcze co najmniej przez dwa lata będzie grała w tym samym składzie, co rokuje bardzo dobrze na przyszłość.  

 Naszą szkołę reprezentowali: Chmielewski Tomasz, Potrzuski Jakub, Żelepień Jakub, Czajkowski Mateusz, Główka Krzysztof, Szuchalski Jakub, Sadlak Michał, Skwara Marcin.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

  1. ZS KĘTRZYN
  2. ZS RESZEL
  3. PCE KĘTRZYN
  4. ZSCKR KAROLEWO
  5. LO KĘTRZYN
  6. ZS FENIKS

Opiekun drużyny: Jacek Dziemiańczyk

71334574_965482297121245_8371302073525862400_n.jpg

Dodaj komentarz

Skip to content