KAROLEWO W FINALE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA !!!

Po zwycięstwie w mistrzostwach powiatu w siatkowej piłce plażowej nasza para Michał Perżyło i Jakub Łojko awansowali do finału rejonowego.

Po wygranej z PCE Kętrzyn, zagrali o pierwsze miejsce w turnieju z ZS Lidzbark Warmiński. Po wygranej w pierwszym secie i przegranej w drugim doszło do trzeciego seta, który miał zdecydować o tym kto zajmie pierwsze miejsce. Przy stanie 10 : 8 mieliśmy dwie piłki meczowe. Nie wykorzystaliśmy jednak swoich szans ulegając rywalom 13 : 15 kończą zawody na drugim miejscu. Dało to nam awans do półfinału mistrzostw województwa.

7 czerwca ponownie spotkaliśmy się z ZS Lidzbark Warmiński. Rewanż okazał się bardzo udany. Pewnie wygraliśmy 2 : 0. W kolejnym meczu spotkaliśmy się z ZSO 5 Olsztyn.  Mimo momentami dobrej gry ulegliśmy rywalom 2 : 0. Drugie miejsce w turnieju dało nam awans do finał mistrzostw województwa, który odbędzie się 14 czerwca w Olecku. W zawodach wezmą udział cztery najlepsze szkoły w naszym województwie.