Sukces uczennic naszej szkoły

31 maja 2019 został rozstrzygnięty konkurs pt. „15 lat Warmii i Mazur w Unii Europejskiej” zorganizowany przez Departament Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko – Mazurskiego oraz Biuro Regionalne Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Brukseli.

Decyzją komisji konkursowej III miejsce przyznano grupie uczennic naszej szkoły: Nikoli Baran z kl. II TW, Karolinie Wierzbickiej z tej samej klasy oraz Marzenie Domnik z kl. II TŻiUG.

Zadaniem każdego zespołu było przygotowanie krótkiego (trwającego nie dłużej niż 1 minutę) filmu na temat 15 lat naszej obecności w Unii Europejskiej. Dziewczyny pokazały w nim m.in. najważniejsze obiekty, jakie zostały wybudowane lub zmodernizowane w naszym powiecie dzięki pieniądzom z Unii.

Podkreślić należy, że w konkursie mogły uczestniczyć wszystkie szkoły średnie z naszego województwa, więc uzyskany przez nasze uczennice wynik zasługuje na szczególne uznanie.

Brawo dziewczyny!

                                                                                                 Sławomir Jarosik

Dodaj komentarz

Skip to content