KIERMASZ SŁODKOŚCI

Życie jest ciągiem doświadczeń,
z których każde czyni nas silniejszymi,
mimo że czasem trudno nam to sobie uświadomić,
a jeszcze trudniej w to uwierzyć.”

Zawsze, gdy obok  ktoś potrzebuje pomocy, należy działać nie czekając na innych. Szkoła jest miejscem, w którym każdy uczy się działań społecznych, solidaryzmu i życzliwości wobec otoczenia.

W programie Samorządu uczniowskiego ZSCKR zawartych  jest wiele działań o charakterze społecznym oraz cele pracy wynikające z potrzeb i wartości humanistyczno- dydaktycznych.

Samorząd uczniowski naszej szkoły włączył się w społeczny apel pomocy rodzinom poszkodowanym w pożarze kamienicy, który miał miejsce 12 maja 2019r. w Karolewie.

20 maja zorganizowano kiermasz ciast i słodkich wypieków, dzięki którym każdy z nas mógł „otworzyć serce” dla innych. Na korytarzu szkolnym w budynku szkolnym Centrum, można było  kupić słodkości i tym samym pomóc potrzebującym.

Samorząd uczniowski dziękuje za pomoc w zorganizowaniu akcji wszystkim klasom i hojność podczas degustacji.

W przygotowaniu i obsłudze kiermaszu wzięli udział: Katarzyna Lenkiewicz i Justyna Luszczyk, Paulina Saulewicz (III PT),Jacek Bednarczyk, Damian Myszczyński (III BTF),Magdalena Jarmoła, Gabriela Rogowska,Emilia Paszkiewicz, Paulina Pasławska (I PT).

Magda Jurkiewicz

Dodaj komentarz

Skip to content