DZIEŃ KOBIET NA SPORTOWO

     8 marca w ZS im. M. C. Skłodowskiej w Kętrzynie odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji stanęły cztery zespoły. Wśród nich Karolewo. Zawody zostały rozegrane systemem ” każdy z każdym ”, więc drużyny rozegrały po cztery spotkania. Tego turnieju nasze dziewczęta nie zaliczą do najlepszych. Mimo, momentami, dobrej gry uległy w każdym spotkaniu swoim rywalkom po 0:2.

Zawody odbyły się z okazji Dnia Kobiet. Każda z dziewcząt otrzymała symboliczną różę, a drużyna puchar i dyplom. Mimo zajęcia czwartego miejsca Karolewo okazało się bezkonkurencyjne w innej rywalizacji. Bezapelacyjnie, zarówno przez kibiców jak i trenerki, nasze zawodniczki zostały okrzyknięte ”miss turnieju”.

Więc jeśli uroda będzie szła w parze z chęcią wygrywania, a wdzięk i urok osobisty z zaangażowaniem w pracę na treningach, to sukces sportowy jest nieunikniony.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. ZS Kętrzyn
  2. ZSO Kętrzyn
  3. PCE Kętrzyn
  4. ZS CKR Karolewo

Skład ZS CKR Karolewo: Aleksandra Karaś, Katarzyna Kownacka, Paulina Krawiec, Maja Muzyka, Gabriela Koziorzemska, Natalia Kopeć, Karolina Pytlak, Milena Chylak.

                                                                                                                                                  Andrzej Rzeczycki

Dodaj komentarz

Skip to content