I Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty Szkół Rolniczych prowadzonych przez MRiRW o puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

2 i 3 marca br. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku odbył się I Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty Szkół Rolniczych prowadzonych przez MRiRW o puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Turniej Patronatem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski.

Wzięło w nim udział 13 drużyn, w skład  których wchodzili nauczyciele i pracownicy szkół podległych MRiRW,  w tym reprezentacja ZSCKR w Karolewie. Nasza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze, w grupie czterech drużyn wygraliśmy trzy mecze: z Siennicą Różaną 2:0, Golądkowem 2:1, Żarnowcem 2:0.

Następnie, w ćwierćfinale pokonaliśmy, po bardzo pasjonującym meczu 2:1, drużynę z Jabłonia. W walce półfinałowej zmierzyliśmy się z gospodarzem turnieju – drużyną z Potoczka,  wygrywając 2:0 i dopiero w finale przegraliśmy z bardzo dobrą i młodą drużyną z Bogdańczowic 0:2.

Kolejność turnieju:

  1. ZSCKR w Bogdańczowicach
  2. ZSCKR w Karolewie
  3. ZSCKR w Golądkowie
  4. ZSCKR w Potoczku

 

Drużynę ZSCKR w Karolewie reprezentowali: Adam Kosiorek, Jacek Dziemiańczyk, Andrzej Rzeczycki, Krzysztof Kania, Andrzej Bielski, Bogusław Kawałek, Marek Ożga oraz kierownik drużyny – Dariusz Chomka.

Fundatorem pucharów i statuetek było Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a nagrody wręczył Zastępca Dyrektora Departamentu Spraw Społecznych i Oświaty Rolniczej Robert Jakubik.

Dziękujemy bardzo organizatorowi zawodów, którym był ZSCKR w Potoczku, za super turniej i świetne przyjęcie.

Adam Kosiorek

Dodaj komentarz

Skip to content