Walentynki w internacie

   Walentynki to święto, które obchodzimy od niedawna, ale zyskuje ono coraz większą popularność. Jest to nie tylko dzień zakochanych, ale również świetna okazja do świętowania miłości, przyjaźni i życzliwości. Inwencja twórcza  organizatorów daje możliwość spędzenia tego dnia tak jak byśmy chcieli.

   W tym roku w naszym internacie postanowiliśmy, że będzie to wieczór poetycko-muzyczny. Z tej okazji grupa wychowanków pod kierunkiem Pani Małgorzaty Jaświn zaprezentowała występ, który poruszył serca, wprawił w nostalgię oraz bawił naszą publiczność. Nie zabrakło oczywiście poczty walentynkowej, która stworzyła możliwość wyznania miłości, a co najważniejsze, w sposób anonimowy. Za przygotowanie słodkości – pyszne rogaliki – dziękujemy Paniom: Ani Skrzypa i Halinie Szeląg wraz z młodzieżą.

Na zakończenie odbyła się dyskoteka, wychowankowie bawili się wśród czerwonych balonów w kształcie serc i girland, które wykonała Pani kierownik Genowefa Jasionek. Podziękowania Wiktorii Kotara, Zuzi Błachnio, Kondradowi Okoniewskiemu, Paulinie Pasławskiej, Anicie Dawid, Natalii Grabias, Przemkowi Kłysowi, Patrykowi Dąbrowskiwmu, Weronice Górskiej, Ali Pilskiej, Natalce Rajs za zaangażowanie w przygotowanie i występ, Michałowi Kulikowi za oprawę muzyczną i obsługę sprzętu nagłaśniającego.

Małgorzata Jaświn

Dodaj komentarz

Skip to content