Mistrz szkoły w piłce nożnej halowej wyłoniony!

    W okresie od listopada do stycznia odbyły się rozgrywki, w piłce nożnej halowej, o mistrzostwo szkoły chłopców. Do rozgrywek przystąpiło 10 zespołów z poszczególnych klas. W wyniku losowania, drużyny zostały podzielone na dwie grupy po pięć drużyn.

W tej fazie rozgrywki toczyły się w systemie „każdy z każdym”. Zwycięzcy z grupy uzyskali bezpośredni awans do półfinału, a drużyny z drugiego i trzeciego  miejsca rozgrywały spotkania barażowe.

Składy i miejsca w  poszczególnych grupach:

GRUPA I

  1. II AB 8 pkt.
  2. III ZSZ      4 pkt.
  3. II ZSZ 4 pkt.
  4. I TMRiA 3 pkt.
  5. II BBT 1 pkt.

GRUPA II

  1. IV TMR 8 pkt.
  2. I ZSZ 6 pkt.
  3. II ABT        4 pkt.
  4. III BTF 2 pkt.
  5. III BT 0 pkt.

 

    Do półfinału bezpośrednio awansowały klasy II AB oraz IV TMR. W spotkaniach barażowych spotkały się klasy II ZSZ z I ZSZ a w drugiej parze III ZSZ z II ABT. Z pierwszej pary zwycięsko wyszła klasa I ZSZ a z drugiej III ZSZ. W pierwszym półfinale grały zespoły z klasy IV TMR z I ZSZ i po bardzo emocjonującym spotkaniu zwycięstwo wywalczyła klasa I ZSZ wynikiem 4 : 3. Drugi mecz to spotkanie klasy II AB z klasą III ZSZ, wynik meczu 4 : 2 na korzyść zespołu III ZSZ.

    Finał i walka o medal złoty to mecz pomiędzy klasami I ZSZ i III ZSZ, a o medal brązowy walczyła klasa IV TMR z klasą II AB. Bardzo zacięte mecze wyłoniły medalistów w roku szkolnym 2018/2019. Złoty medal przypadł klasie I ZSZ, srebrny zdobyła klasa III ZSZ a brązowy wywalczyła klasa IV TMR. Najbardziej nielubiane miejsce przez sportowców,  czyli czwarte, padło łupem klasy II AB.

    Dekoracja wręczenia medali odbędzie się na KAROLEWIADZIE.

Cezary Tyszka

Post Author: karolewox5-admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *