CHOINKI INNE NIŻ WSZYSTKIE, CZYLI KREATYWNOŚĆ NASZYCH UCZNIÓW NIE ZNA GRANIC!!

Święta za pasem. Widać to choćby na korytarzu budynku Centrum Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie, gdzie w poniedziałek (17.12.2018r.), już oficjalnie, została otworzona wystawa wieńcząca konkurs na najbardziej oryginalne świąteczne drzewko.

DREWNIANE, METALOWE, PLUSZAKOWE, GUMOWE, PIERNIKOWE, PAPIEROWE, IGLASTE…

W konkursie zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski oraz panie: Natalię Bielińską i Karolinę Janowicz udział wzięło 14 klas naszej Szkoły.

Prace, które zaprezentowano, przysporzyły naszemu jury nie małych problemów. Okazało się bowiem, że wszyscy uczestnicy konkursu stanęli na wysokości zadania, przez co wybór tego najlepszego i najpiękniejszego wśród świątecznych drzewek okazał się bardzo trudny.

Ostateczne wyniki konkursu będą ogłoszone w piątek, 21. grudnia podczas wigilijnego apelu szkolnego.

Wystawę alternatywnych wersji drzewek świątecznych podziwiać można do środy w budynku Centrum. Później przeniesione zostaną do sal swoich twórców, czym uświetnią piątkowe Wigilie klasowe.

Foto: Stella Stukanowa

Karolina Janowicz

Dodaj komentarz

Skip to content