Mikołajki 2018

„Kto czyni dobro,
ten innym daje szczęście….” 

   Grudzień jest miesiącem życzeń i  wiary w ludzi. Nie chodzi o reklamy, wszechogarniającą  rynek komercję zakupów, czy zabieganie dorosłych. Grudzień to również piękno nadziei i czekania na otwarcie serc przez innych, na radość  z czyjegoś dobrego gestu…

Grudzień niesie ze sobą ogromne zaangażowanie w pomoc tym, którzy przez cały rok czekają i już  prawie stracili nadzieję… W takim kontekście uczniowie naszej szkoły angażują się w działania społeczne i  wolontariat, co sprawia że stają się  Mikołajami dla innych.

   Samorząd Uczniowski akcentując wartość mikołajkowych niespodzianek 6 grudnia odwiedził wszystkich uczniów naszej szkoły. Hojny Mikołaj – Damian Myszczyński w asyście śnieżynek: Alicji Pilskiej i Aleksandry Karaś, wręczał każdemu słodki upominek.  Świąteczna atmosfera i nastrój zbliżających się świąt udzieliła się wielu z nas. Uczniowie chętnie śpiewali kolędy i dziękowali za słodkości.

Magda Jurkiewicz

Karolina Janowicz

Dodaj komentarz

Skip to content