NASI SIATKARZE MISTRZAMI POWIATU!!!

13 i 19 listopada został rozegrany turniej piłki siatkowej chłopców o mistrzostwo powiatu szkół ponadgimnazjalnych.

W zawodach udział wzięło pięć szkół, w tym drużyna z Karolewa.

Pierwsze spotkanie nasz zespół rozegrał z ZS w Reszlu, wygrywając pewnie 2:0. Kolejnym rywalem był ZS w Kętrzynie, który również nie stawił Karolewu większego oporu, ulegając nam 2:0.

Następne mecze zostały rozegrane 19 listopada. Przeciwnikiem naszego zespołu było PCE Kętrzyn,  z którym ponieśliśmy porażkę w ubiegłym roku. W poniedziałek nie było żadnej niespodzianki. Karolewo wygrało 2:0. W ostatnim spotkaniu turnieju spotkały się dwa niepokonane zespoły: ZS CKR w Karolewie i ZSO w Kętrzynie. W ubiegłym roku triumfatorem zawodów była drużyna z Kętrzyna, a dwa lata temu z Karolewa.

Pierwszy set, po zaciętej walce, zakończył się wygraną ZSO Kętrzyn 25:22. W kolejnym secie Karolewo zmobilizowało się, nie popełniało prostych błędów i wygrało 25:19. Trzeci set zaczął się od bardzo dobrej gry naszego zespołu i prowadzenia 8:1. Ostatecznie pokonaliśmy ZS Kętrzyn 15:9 i cały turniej zakończył się triumfem ZS CKR Karolewo.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I  ZS CKR Karolewo

II  ZSO Kętrzyn

III PCE Kętrzyn

IV ZS Kętrzyn

V ZS Reszel

Skład ZS CKR Karolewo:

Bogusław Zubowicz – kapitan, Jakub Łojko, Kacper Kręciewski, Krystian Jaross, Krystian Kręciewski, Maciej Kogut, Michał Kulik, Michał Perżyło, Patryk Czapliński, Sławomir Tymoszuk, Stefan Piekarski, Szymon Sawicki.

Opiekunem sekcji jest pan Andrzej Rzeczycki.

Andrzej Rzeczycki

 

1.jpg

Dodaj komentarz

Skip to content