MISTRZOSTWA POWIATU SZS W PIŁCE RĘCZNEJ

   16 listopada 2018 roku  w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie odbył się Turniej Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych o Mistrzostwo Powiatu  Szkolnego Związku Sportowego.

   W zawodach wystąpiły reprezentacje szkół: ZSO im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie, ZS im. Marii Skłodowskiej Curie w Kętrzynie oraz reprezentacja ZS Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie.

   W pierwszym meczu reprezentacja ZS Kętrzyn gładko pokonała licealistów z ZSO 27 – 4  (do przerwy 10 – 4).

   Do „bratobójczej” walki doszło w drugim meczu, gdzie zmierzyły się zespoły  ZS Kętrzyn i  ZS CKR Karolewo. „Bratobójczej”,  bo w obu szkołach wystąpiło po kilku  zawodników  grających na co dzień razem w jednym klubie w II lidze Seniorów. Mecz przyniósł wiele emocji, a ligowcy pokazali kibicom jak powinno się grać w piłkę ręczną.  Tym razem lepsi okazali się uczniowie ZS z Kętrzyna  zwyciężając   17 – 13 ( do przerwy  8 – 7 ).

   W ostatnim meczu turnieju chłopcy z ZS CKR Karolewo bez problemu ograli kolegów ZSO Kętrzyn  25 -10   (do przerwy 11 -4).

 Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. ZS Kętrzyn 
  2. ZS CKR Karolewo
  3. ZSO Kętrzyn

Dwa pierwsze zespoły (ZS Kętrzyn oraz ZS CKR Karolewo) awansowały do dalszego etapu rozgrywek. Życzymy sukcesów w turnieju rejonowym,

Skład drużyny Karolewa: Jakub Łojko (b) oraz Krystian Kręciewski, Sławomir Tymoszuk, Kacper Kręciewski, Bogusław Zubowicz, Kamil Wielgus, Michał Perżyło, Tomasz Chmielewski. 

Trener: Cezary Tyszka.

 

                                                                                                                                   Sławomir Tymoszuk

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Skip to content