DOŻYNKI GMINNE W SMOKOWIE 2018

Tegoroczne Dożynki Gminne odbyły się 16 września w Smokowie. Wśród licznych stoisk promujących lokalne firmy i sołectwa, tradycyjnie jak co roku, umieściliśmy stoisko naszej szkoły.

Tym razem gości częstowaliśmy bigosem, ciasteczkami owsianymi oraz bułkami drożdżowymi z makiem i bakaliami. Poczęstunek przygotowały panie: Barbara Degórska, Anna Skrzypa, Krystyna Szerszeń oraz Genowefa Jasionek. W zgromadzeniu dekoracji pomogły nam panie: Bożena Popiel i Ewa Bogórska.

Gości obsługiwali uczniowie: Kinga Szymańska, Ola Karaś z kl. II TŻiUG, Damian Macioszczyk z kl. II BS Kucharz oraz Paulina Krawiec z kl. I TW. Nasze szkolne stoisko stylizowane na mazurską chatę spotkało się z uznaniem społeczności lokalnej i przybyłych gości.

Organizatorzy

Dodaj komentarz

Skip to content