OTWARTE MISTRZOSTWA OLSZTYNA W ZAPASACH W STYLU KLASYCZNYM

Dnia 29.05.2011 roku w Olsztynie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Olsztyna W Zapasach W Stylu Klasycznym organizowane przez KS BUDOWLANI OLSZTYN.

Mimo iż nasz klub GLKS ORZEŁ KAROLEWO specjalizuje się w stylu wolnym i nie wszyscy zawodnicy lubią walczyć w „klasyku”, postanowiliśmy skorzystać z zaproszenia i wystartować w tym turnieju. Miał on specyficzną formułę, prawo startu miały osoby z rocznika 95 i starsze(bez limitu wiekowego) w seniorskich kategoriach wagowych. Jak można się domyśleć byliśmy najmłodszą drużyną startującą w tych zawodach.  Nasz klub reprezentowali również absolwenci naszej szkoły Mariusz Żuk i Marek Cekała, którzy aktualnie są już seniorami. Wysoki poziom zawodów zapewniły czołowe drużyny stylu klasycznego z naszego województwa: Budowlani Olsztyn, Warmia Lidzbark Warmiński czy też Sokół Lubawa. Wielka determinacja i wola walki naszych zawodników sprawiły, że zdobyliśmy 6 medali i drużynowo zajęliśmy II miejsce tuz za gospodarzami – Budowlanymi Olsztyn a przed drużyną z Lidzbarka Warmińskiego.

 

Poszczególne miejsca zawodników GLKS Orzeł Karolewo:

     Kat. 55 kg – Krzysztof Pudłowski II miejsce

     Kat. 60 kg – Grzegorz Mateusiak I miejsce

     Kat. 66 kg – Mateusz Szalast II miejsce

                        Sylwester Wepa III miejsce

                        Kamil Młynarski IV miejsce

     Kat. 74 kg – Marek Wincza IV miejsce

                        Damian Iżykowski V miejsce

     Kat. 84 kg – Marcin Witas IV miejsce

                        Sebastian Dobucki VI miejsce

     Kat. 96 kg – Marek Cekała III miejsce

                        Rafał Zielepucha IV miejsce

                        Michał Hałabuda V miejsce

     Kat. 120 kg – Mariusz Żuk II miejsce

Dodaj komentarz

Skip to content