Nagroda główna ARiMR dla ucznia z naszej szkoły

W tym roku po raz pierwszy od wejścia Polski do Unii Europejskiej rolnicy aby uzyskać możliwość dopłat obszarowych do ziemi, zobowiązani zostali składać wnioski w formie elektronicznej – poprzez Internet.

Chcąc zachęcić uczniów szkół do zaangażowania się w proces wypełniania wniosku, Agencja Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa ogłosiła konkurs dla tych uczniów, których rodzice prowadzą gospodarstwo rolne i są zmuszeni sprostać temu nowemu wyzwaniu. Warunkiem przystąpienia do konkursu było wysłanie do organizatora zgłoszenia zawierającego nazwę gospodarstwa wraz z nadanym przez ARiMR loginem. Miło nam poinformować, że nagrodę główną, którą był tablet, wylosował uczeń klasy II Technikum mechanizacji i agrotroniki Damian Kulbacki, natomiast nagrodę pocieszenia uczeń – już absolwent klasy IV Technikum mechanizacji rolnictwa, Przemysław Przybysz. Nagrody wręczył dyrektor Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Regionalnego ARiMR Pan Leszek Potorski.

Nagrody wręczono podczas odbywającego się w szkole VII Ogólnopolskiego Międzyszkolnego Konkursu Kulinarnego „Smaki Wsi”.

Zdobywcom nagród serdecznie gratulujemy.

Zbigniew Bodnar

Dodaj komentarz

Skip to content