Międzywojewódzki Turniej Zapaśniczy

25 listopada 2017 roku odbył się w Drogoszach Międzywojewódzki Turniej Zapaśniczy w zapasach w stylu wolnym oraz w mini zapasach.

W zawodach wzięło udział 91 zawodników z 12 klubów. GLKS ORZEŁ Karolewo reprezentowało 10 zawodników w tym Adam Gnatkowski, Łukasz Perżyło oraz nasz absolwent Maciej Sienkiewicz. Wszyscy nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze, zdobywając w swoich kategoriach wagowych miejsca medalowe: Maciek wywalczył I miejsce, Adam zajął II miejsce, a Łukasz uplasował się na III miejscu. Chciałbym nadmienić, że były to pierwsze zawody Łukasza w zapasach. Poza tym każdy z naszych zawodników startował w kategorii wyższej, niż startuje na co dzień, ponieważ jesteśmy jeszcze w okresie przygotowawczym przed głównym sezonem startowym. Jest to dobry prognostyk przed zbliżającymi się Mistrzostwami Województwa, które odbędą się w styczniu. Mamy nadzieję, że do drużyny niebawem powróci Karol Pompetzki, który jest czołowym zawodnikiem w województwie w swojej kategorii wagowej.