Otrzęsiny w internacie Kormoran

W czwartek 19 października 2017 w naszym internacie odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. W tym roku odbyły się one w scenerii Królestwa KORMORAN.

We władczynie tegoż królestwa wcieliły się Karolina Czeczko i Ewa Tylus. Ich giermkami byli niezawodni Gabriel Mróź oraz Paweł Siegel. Strażą przyboczną władczyń pełnili Karol Pompetzki i Michał Kołodziejczyk. Jak na księżniczki przystało dziewczęta przybyły na ognistych rydwanach  prowadzonych przez swych giermków, w obstawie straży przybocznej. Następnie wszyscy pierwszoklasiści zostali zapoznani z konkurencjami zręcznościowymi, dzięki którym będą mogli zostać pełnoprawnymi mieszkańcami Królestwa.

Mieszkańcy z klas pierwszych zostali poddani serii testów sprawnościowych:

  • Picie mleka z butelki przez „smoczek”
  • Parodia-scenka wychowawca kontra wychowanek
  • Test zręcznościowy z nogawką w roli głównej
  • Projekt kosmiczny, czyli pończocha na głowie
  • Orbitowanie wokół własnej osi, a następnie złożenie pocałunku na kolanie władczyń
  • „Bajera”, czyli podryw mopa.

Każda para odpadająca z konkurencji musiała wykazać się zdolnościami wokalno-tanecznymi. Po zakończeniu serii konkurencji zręcznościowych nastąpiło ślubowanie klas pierwszych. Na koniec każdy pierwszoklasista otrzymał kawałek cytryny, który pomógł mu w zdobyciu się na uśmiech do wspólnej sesji zdjęciowej.

Miło jest nam ogłosić, że królestwo KORMORAN przyjęło w poczet swojej społeczności młodych, zdolnych i ambitnych ziomków.

                                                                                                                  Krzysztof Kania

Dodaj komentarz

Skip to content