Jola Benedyczuk z klasy IV TAK zdobyła indeks na Politechnikę Białostocką na kierunek architektura krajobrazu! Gratulacje!

W grudniu 2016 roku Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej ogłosił ogólnopolski konkurs „Zdobądź indeks na kierunek architektura krajobrazu”.

Pierwszy etap konkursu polegał na wykonaniu fotoreportażu – sześciu zdjęć o tematyce „Ogród wiejski”, które miały tworzyć spójne opowiadanie. Jola Benedyczuk pasjonuje się fotografowaniem przyrody, więc wykonała fotoreportaż pt. „Koniec potwierdził jego początek”. W swojej pracy zwróciła uwagę na aspekt przemijania i dojrzewania widoczny w przyrodzie podczas pór roku, a także w życiu człowieka. Z nadesłanych prac komisja wybrała najciekawsze i Jola, która zdobyła swoim fotoreportażem pierwsze miejsce, zakwalifikowała się do II etapu. W lutym 2017 r. pojechała na Politechnikę Białostocką i przystąpiła do kolejnego etapu, który polegał na wykonaniu koncepcji projektowej miejsca wypoczynkowego w ogrodzie w programie do projektowania ogrodów. W ostatecznej klasyfikacji po II etapie konkursu zajęła II miejsce i tym samym zdobyła indeks na kierunek architektura krajobrazu. Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce w Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej 22 marca 2017 r.

Laureatce serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dobry wynik z matury!

Dodaj komentarz

Skip to content