II Międzynarodowy Turniej o Puchar Starosty Kętrzyńskiego Młodzików i Kadetów oraz Mistrzostwa Województwa Juniorów w zapasach w stylu wolnym

Dnia 18 lutego 2017 roku w Kętrzynie odbył się II Międzynarodowy Turniej o Puchar Starosty Kętrzyńskiego Młodzików i Kadetów oraz Mistrzostwa Województwa Juniorów w zapasach w stylu wolnym.

W zawodach wzięło udział ponad 110 zawodników z 11 klubów, w tym trzy drużyny zagraniczne – dwie z Rosji i jedna z Litwy. Zawody stały na wysokim poziomie sportowym jak i organizacyjnym. Gminny Ludowy Klub Sportowy ORZEŁ Karolewo w kategorii juniorów reprezentowało dwóch naszych uczniów, Adam Gnatkowski oraz Maciej Sienkiewicz. Adam zajął bardzo dobre III miejsce, natomiast Maciek kolejny raz pokazał swoją dominację w naszym województwie i kolejny raz zajął I miejsce. Drużynowo jako klub zajęliśmy wysokie II miejsce. Puchary ufundowali: Ryszard Niedziółka – Starosta Powiatu Kętrzyńskiego, Paweł Bobrowski – Wójt Gminy Kętrzyn oraz Dyrektor ZS CKR w Karolewie Jan Mickiewicz.

Dodaj komentarz

Skip to content