WIECZÓR WALENTYNKOWY W INTERNACIE

14 lutego 2017 r. o godz. 17.00 w świetlicy internatu pod opieką pani Elwiry Rzeczyckiej odbył się wieczór walentynkowy.

Talenty sceniczne młodzież zaprezentowała w programie artystycznym. W pierwszej części pokazano wersję „Randki w ciemno” na wesoło, gdzie cudowna Grażyna wybierała sobie wymarzonego mężczyznę, natomiast w części drugiej, w sposób bardzo zabawny, zaprezentowano taniec ilustrujący piosenkę o miłości.

Następnie odbyła się walentynkowa loteria fantowa, z której fundusze przeznaczone będą na upominki potrzebującym dzieciom. Fanty rozchodziły się jak przysłowiowe świeże bułeczki. Upominki w loterii ufundowali nauczyciele i uczniowie. Sprzedaliśmy 85 losów, co pozwoliło nam zebrać 170 zł na cele charytatywne.

Piękne i romantyczne piernikowe serca, słodkie przekąski i herbatka w miłym towarzystwie dopełniły atmosfery wieczoru.

W przygotowanie walentynkowego spotkania zaangażowali się: Paweł Siegel, Weronika Deryło, Krystian Mróz, Gabriel Mróź, Karolina Bobkowska, Anna Kopyść, Michał Medwid, Mateusz Stankiewicz, natomiast sponsorami fantów w loterii byli: pani Katarzyna Dziębowska, pani Elwira Rzeczycka, pani Eleonora Bronakowska oraz uczniowie Weronika Deryło i Mateusz Stankiewicz.

Dekorację tematyczną przygotowała pani Natalia Bielińska, a fotoreportażem zajęła się Marcelina Ludwiczak.

Walentynki pokazały, że społeczność internacka dosłownie i w przenośni ma ogromne, otwarte na drugiego człowieka serca, za co wszystkim dziękuję.

Elwira Rzeczycka

Dodaj komentarz

Skip to content