Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty 2016

Po raz kolejny na parkiecie w Hali Olimpia Zespołu Szkół Centrum  Kształcenia Rolniczego w Karolewie spotkali się pracownicy oświaty, aby rywalizować o Tytuł Mistrza Powiatu Kętrzyńskiego w piłce siatkowej.

Turniej, którego organizatorem byli Powiatowe Centrum Rekreacji i Sportu w Kętrzynie oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego oddział w Karolewie, odbył się 25 listopada. Swoją obecnością zaszczycili nas: Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie pan Jan Mickiewicz, Dyrektor Powiatowego Centrum Rekreacji i Turystyki  w Kętrzynie pan Krzysztof Krupienik, V-ce Dyrektor ZS CKR w Karolewie pan Dariusz Chomka, Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego oddziału w Karolewie pani Genowefa Jasionek. Przywitania gości i uroczystego otwarcia dokonał pan Jan Mickiewicz, życząc wszystkim sportowej rywalizacji w duchu fair play.

Do rozgrywek systemem każdy z każdym przystąpiły drużyny z ZS w KętrzynieZSO w Kętrzynie, Pracownicy Oświaty Gminy Korsze oraz gospodarze turnieju. Po ciężkiej, wyrównanej i pełnej emocji walce po raz trzeci Mistrzami  Powiatu Kętrzyńkiego  zostali pracownicy oświaty Gminy Korsze,  II miejsce zajęli nauczyciele z ZSO w Kętrzynie, III miejsce zajął ZS CKR w Karolewie, a IV ZS w Kętrzynie. Za zaangażowanie w grę i wolę walki wyróżniono statuetkami zawodniczki: Anetę Wypyszczak z ZSO w Kętrzynie, Izabelę Romanowską z ZS w Kętrzynie, Agnieszkę Krauze z Gminy Korsze oraz  Katarzynę Rejent z ZS CKR w Karolewie.  Sędzią Głównym turnieju był pan Krzysztof Krupienik.

Poczęstunek, dzięki któremu zawodnicy i zaproszenie goście mogli uzupełnić  spalone kalorie i za który bardzo dziękujemy, przygotowały: pani Anna Skrzypa, Iwona Bacza, Zofia Kostecka, Jadwiga Łukasik, Małgorzta Sokołowska, Anna Hałasik, Wanda Iwaszkiewcz, Halina Cieszyńska, Teresa Jaworska, Elwira Rzeczycka, Renata Olechnowicz, Lucyna Sudenis, Eleonora Bronakowska, Małgorzata Nowińska.

Panu Grzegorzowi Kocińskiemu dziękujemy za piękne zdjęcia.

Katarzyna Rejent

Dodaj komentarz

Skip to content