Konkurs fotograficzny – „Czytam, jestem cool. Czytać można wszędzie.”

W sposób niezwykły udowodnili nasi uczniowie, że rzeczywiście czytać można wszędzie – na spacerze, w lesie i na łące, siedząc w wygodnym fotelu lub na koniu, można też czytać stojąc na głowie.

Takie fotografie przedstawili nam uczestnicy konkursu zorganizowanego przez panie bibliotekarki w ramach projektu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Uczniowie mieli napisać kilka zdań o zaletach czytania książek oraz zrobić ciekawe zdjęcia ukazujące, że czytać można wszędzie. W konkursie wzięły udział cztery uczennice i wszystkie zostały nagrodzone książkami –     a jakże! – oraz drobnymi gadżetami. 17 listopada na długiej przerwie wręczenia nagród i dyplomów dokonał  Pan Dyrektor Jan Mickiewicz wraz z organizatorami: panią Katarzyną Dziębowską, panią Janiną Fąderską i panią Małgorzatą Hrycenko. Oto nagrodzone uczennice:

1 miejsce ex aequo – Milena Obolewicz  ( III B TŻiUG) i Magdalena Seges (III TW)

2 miejsce – Dominika Kwiatkowska (IV TAK)

3 miejsce – Klaudia Krajewska (IV TA)

Wszystkim miłośnikom książki i fotografii gratulujemy talentu i kreatywności! Społeczność szkolną zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć  „Czytam, jestem cool. Czytać można wszędzie” prezentowanej na korytarzu w budynku Wrzos.

Organizatorzy

Dodaj komentarz

Skip to content