Sprzedaż – wymiana, czyli szafing po Kętrzyńsku

Otwierasz szafę i zastanawiasz się co z tym wszystkim zrobić? Jak to się stało, że pełno tam ubrań, których właściwie już nie nakładasz.

Nie lepiej jest w pokoju dziecięcym, gdzie znajdują się zabawki, książki, gry i inne przedmioty, którymi się nie bawi, i których nie używa. Jeśli nie wiesz co z tym zrobić przynieś to wszystko na „Szafing po Kętrzyńsku”.

Ewa Brzostek

Idea szafingu jest bardzo prosta. Oddajesz, wymieniasz lub sprzedajesz za symboliczną kwotę rzeczy, których już nie używasz. Po co wyrzucać skoro możesz ubrania, zabawki, książki, gry, rękodzieło i wiele innych przedmiotów przynieść na nasz kiermasz, a przy okazji poznać fajnych ludzi, nawiązać nowe relacje i spędzić czas w miłym towarzystwie.

– Zapraszamy wszystkich do wystawienia się na naszym szafingu i przyjścia, aby coś sobie wybrać z ubrań czy innych przedmiotów. Zbliżają się wakacje, więc jest to okazja, by zaopatrzyć się w jakieś fajne rzeczy – zachęca Marlena Szypulska, dyrektor Powiatowego Domu Kultury w Kętrzynie.

Szafing odbędzie się 16 czerwca (czwartek) w godz. 13. – 17. przy Powiatowym Domu Kultury (ul. Pocztowa 13). Zgłoszenia chętnych do wystawiania swoich przedmiotów do 13 czerwca (poniedziałek) pod tel. 723 96 85 26 lub e-mail:ewa.brzostek@czerwonytulipan.ketrzyn.pl

Organizator: Powiatowy Dom Kultury.

Dodaj komentarz

Skip to content