Targi Agrotravel 2016

W dniu 8 kwietnia 2016 r. uczennice z klasy II A TŻiUG:  Karolina Czeczko i Martyna Kręciewska pod opieką pani Krystyny Szerszeń brały udział w VIII Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL 2016 w Kielcach.

Współorganizator tych targów, Instytut Geografii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, zaprosił naszą szkołę do uczestnictwa w konkursie „Jaka przyszłość turystyki wiejskiej?” oraz w warsztatach „Wizja turystyki wiejskiej”.

Uczennice przygotowały prezentację multimedialną na temat: „Perspektywiczne kierunki rozwojowe turystyki wiejskiej”, którą przesłały na konkurs, a 8 kwietnia uczestniczyły w warsztatach. Program warsztatów obejmował m.in. wykład  o roli komunikacji marketingowej w agroturystyce oraz burzę mózgów. Na zakończenie wszyscy uczniowie wraz z opiekunami udali się na Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki, gdzie mogli zapoznać się z kulturą i tradycjami różnych regionów naszego kraju oraz Europy. Przy akompaniamencie zespołów folkowych mogli degustować przysmaki tradycyjnej kuchni.

Krystyna Szerszeń

Dodaj komentarz

Skip to content