8 MARCA

„Chcę dla Ciebie dobrego, żyj tak, byś była dumna z tego!”

 

Wtorkowy poranek 8 marca był wyjątkowo przyjemny dla całej społeczności szkolnej. Już od pierwszej lekcji przystojni i eleganccy chłopcy z Samorządu Uczniowskiego pojawiali się w klasach i z uśmiechem składali kobietom piękne życzenia. Dla podkreślenia rangi wydarzenia uhonorowano wszystkie „księżniczki” batonikami Princessa, dzięki czemu dziewczyny stały się słodsze…

Wiadomym jest fakt, iż kobiety są z Wenus, stąd też wziął się pomysł na loterię „Miss Wenus”, która spotkała się z entuzjastycznym odbiorem. W loterii mogli brać udział wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. Szczególnym uznaniem cieszyły się losy oznaczone numerem 3, w których nagrodą było m.in. zwolnienie z jednej niezapowiedzianej kartkówki lub z odpowiedzi ustnej. W związku z tym, że wszystkie fanty były atrakcyjne, losy rozeszły się błyskawicznie.

Kochanym dziewczynom, kobietom życzymy pogody ducha, wiosny w sercu i uśmiechu, który rozjaśni wszystkie smutki. Niech Wasze życie będzie pasmem radości i szczęścia. W imieniu męskiej części ZSCKR w Karolewie najserdeczniejsze życzenia Paniom składają chłopcy z SU.

Dodaj komentarz

Skip to content