Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty Powiatu Kętrzyńskiego

Po raz kolejny Zespół Szkół Centrum Szkolenia Rolniczego w Karolewie gościł pracowników oświaty powiatu kętrzyńskiego na Turnieju Piłki Siatkowej, który odbył się 8 stycznia 2016r.. Do rywalizacji przystąpiły zespoły z: Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kętrzynie, Zespołu Szkół w Kętrzynie, Zespołu Szkół nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Kętrzynie, Gminy Barciany, Gminy Korsze oraz reprezentacja z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie w składzie: Teresa Jaworska, Katarzyna Rejent, Cezary Tyszka, Jacek Dziemiańczyk, Andrzej Rzeczycki, Adam Kosiorek, Krzysztof Kania, Jacek Lipka oraz Sławomir Tymoszuk.

Oficjalnego otwarcia Turnieju dokonał Dyrektor ZS CKR w Karolewie pan Ryszard Kawczyński w towarzystwie Prezes ZNP oddziału w Karolewie pani Genowefy Jasionek. Następnie drużyny przystąpiły do rywalizacji systemem każdy z każdym w dwóch grupach: I gr. – ZS CKR w Karolewie, Gmina Korsze, ZS w Kętrzynie, II gr. – ZS nr 1 w Kętrzynie, ZSO w Kętrzynie. O miejsce I  w turnieju walczyły drużyny, które zajęły I miejsce w grupie, o miejsce III zespoły z II miejsca w grupie, a o  miejsce V walczyły III miejsca z grupy. Spotkania rozgrywane były w hali „Olimpia”  przy ZS CKR oraz w hali Gimnazjum Gminnego w Karolewie. Po ciężkiej i wyrównanej walce zwycięzcami turnieju zostali pracownicy oświaty Gminy Korsze,  na II miejscu uplasowali się zawodnicy  z ZS nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Kętrzynie, III miejsce zdobyli belfrowie  z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kętrzynie, IV miejsce ZS CKR w Karolewie, V  Gmina Barciany i VI Zespół Szkół w Kętrzynie. 

Najlepszą zawodniczką turnieju została Aneta Wypyszczak z Gminy Barciany, Najlepszym atakującym został Grzegorz Bartulewicz ZS nr 1 w Kętrzynie, Najlepszym rozgrywającym – Robert Puczel z ZSO w Kętrzynie, Najwszechstronniejszym zawodnikiem – Andrzej Bukiejko z Gminy Korsze. Wręczenia pucharów, dyplomów oraz statuetek dla wyróżniających się zawodników dokonali prezes ZNP oddziału w Karolewie pani Genowefa Jasionek oraz  w-ce dyrektor ZS CKR w Karolewie pan Dariusz Chomka.

Spotkania prowadzili sędziowie: pani Agnieszka Radawiec, pan Jarosław Wanago, pan Lucjan Pawłowski.

Poczęstunek, dzięki któremu uczestnicy i zaproszeni goście mogli uzupełnić spalone kalorie i poczuć się jak w domu, i za który bardzo dziękujemy, przygotowały: pani Anna Skrzypa, Zofia Kostecka, Iwona Bacza, Anna Hałasik, Halina Cieszyńska, Wanda Iwaszkiewicz, Elwira Rzeczycka i Teresa Jaworska.

Dziękujemy Dyrektorowi Gimnazjum Gminnego w Karolewie panu Jerzemu Pruszyńskiemu  za udostępnienie hali na przeprowadzenie turnieju.

Za wykonanie dyplomów dziękujemy panu Krzysztofowi Lubasińskiemu, a za piękne zdjęcia panu  Grzegorzowi Kocińskiemu.

Katarzyna Rejent

Dodaj komentarz

Skip to content