Finał XXI Ogólnopolskiej olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet

W dniach 19-21 czerwca 2015 roku w Solcu Kujawskim odbył sie finał XXI Ogólnopolskiej olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet.

W zawodach wzięło udział 155 chłopców i 139 dziewcząt z 65 klubów z całej Polski. Byli to finaliści, którzy swój udział wywalczyli podczas dwóch centralnych eliminacji, które odbyły się na przełomie marca i maja. Naszą szkołę i klub Orzeł Karolewo reprezentowała Kamila Czerwińska w wadze do 43 kg. Kamila w zawodach tych zajęła V miejsce, przegrywając  w walce o brązowy medal dwoma punktami technicznymi. Jest to i tak dobre osiągnięcie naszej zawodniczki,  patrząc na jej krótki okres treningowy. Chociaż jak zawsze jest mały niedosyt. Ale pozostają nam jeszcze trzy lata treningów więc…

Dodaj komentarz

Skip to content