II centralne Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet

W dniach 15-17.05.2015 r. w Koronowie niedaleko Bydgoszczy odbyła się II centralna Eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet. Gminny Ludowy Klub Sportowy ORZEŁ Karolewo reprezentowało 4 zawodników, w tym dwóch uczniów naszej szkoły: Kamila Czerwińska i Karol Pompetzki.

W zawodach wzięło udział 243 zawodników i zawodniczek z klubów z całej Polski. Najlepiej z naszych zawodników zaprezentowała się Kamila Czerwińska, która wygrywając wszystkie walki (najszybsza 14 sekund – wyniesienie i położenie przeciwniczki na łopatki, kolejne przez przewagi techniczne) zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do Finałów OOM, które odbędą się w Solcu Kujawskim. Niestety pozostałym zawodnikom nie udało się uzyskać kwalifikacji.

Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi ZS CKR w Karolewie Panu Ryszardowi Kawczyńskiemu oraz Wójtowi Gminy Kętrzyn panu Pawłowi Bobrowskiemu za pomoc w organizacji wyjazdu na zawody. Gorąco dziękujemy również kierownikowi internatu przy ZS CKR w Bydgoszczy Panu Andrzejowi Laskowskiemu za miłe przyjęcie i opiekę podczas naszego pobytu.

Trener Krzysztof Kania

Dodaj komentarz

Skip to content