BAL STUDNIÓWKOWY 2015

24 stycznia 2015 r. w Sali Bankietowej przy ul. Górnej w Kętrzynie tegoroczni maturzyści klas IV TŻiGD, IV TOUG, IV AK, IV TMR, IV TR mieli swój pierwszy najważniejszy w życiu bal – BAL STUDNIÓWKOWY.  

Konferansjerzy Klaudia Krzemińska i Kacper Kotara, którzy wcielili się w rolę Adama i Ewy, wprowadzili zgromadzone Grono Pedagogiczne , Maturzystów oraz osoby towarzyszące w podniosły nastrój tego niezwykłego wieczoru. Bal uświetnił swoją przemową Pan Dyrektor Ryszard Kawczyński, który życzył uczniom zdanej matury i egzaminów zawodowych oraz wzniósł toast za niezapomnianą zabawę. W związku z tegoroczną tradycją czytania fragmentów „Pana Tadeusza” na szkolnych uroczystościach, uczennica Natalia Andrzejewska odczytała fragment Księgi XII, zapowiadając  tradycyjnego poloneza. Choreografia przygotowana  przez Panią Katarzynę Rejent zachwyciła wszystkich zgromadzonych.

Nie zabrakło również kwiatów i podziękowań, które w imieniu wszystkich maturzystów skierowali do Dyrekcji, Wychowawców:  Teresy Gbur, Stelli  Stukanowej, Joanny Cieleszyńskiej, Moniki Nowak oraz Grona Pedagogicznego i Rodziców, uczniowie Alicja Jachimczyk i Bartłomiej  Jasek.  Uczennica  Sandra Kęska, która zaśpiewała piosenkę Anny Jantar „Radość najpiękniejszych lat” przypomniała, że powinniśmy korzystać z młodości i cieszyć się nią, a uczennice Kinga Polak i Emilia Tarasewicz zadedykowały nauczycielom wiersz o wpływie jaki ma na nasz los drugi człowiek.

Część oficjalną wieczoru zakończył Kacper Kotara, śpiewając: „Cała sala śpiewa z nami, tańcząc walca – walczyka parami, na tym balu nad balami takim, co się pamięta latami.” Słowami znanej piosenki  wprowadził wszystkich w taneczny nastrój i rozpoczęła się prawdziwie szampańska zabawa do białego rana.  Tegoroczny Bal Studniówkowy z pewnością na długo utkwi w pamięci wszystkich uczestników i będzie dobrą wróżbą na egzaminie maturalnym i zawodowym!

 Natalia Andrzejewska, kl. IV TAK

 

Dodaj komentarz

Skip to content