Najpiękniejsze świąteczne okna w szkole

Święta już blisko – widać to w witrynach sklepowych i iluminacji miast. Naszej szkole udzielił się ten świąteczny nastrój i w wielu klasach, na korytarzach pojawiły się migające światełkami choinki i inne dekoracje.  Samorząd Uczniowski, wychodząc naprzeciw tym nastrojom, ogłosił konkurs na „Najpiękniejsze świąteczne okno”.

Do konkursu zgłosiło się 11 utalentowanych artystycznie klas. Brawo! Mamy nadzieję, że kiedyś doczekamy chwili, gdy w konkursie świątecznym wezmą udział wszystkie klasy naszej szkoły. Do oceny okien powołano komisję konkursową w składzie: pani wicedyrektor Małgorzata Hrycenko, pani Katarzyna Dziębowska, pani Anna Artyszewicz-Hałasik, pan Adam Kołakowski i przewodniczący SU Karol Siewruk.  Jury w dniach 16 i 17 grudnia oglądało świąteczne okna, podziwiało inwencję twórczą uczniów i oceniło wg ustalonych kryteriów. Ocenie podlegało: samodzielność wykonania ozdób, wkład włożonej pracy, oryginalność pomysłu, estetyka wykonania i ogólne wrażenie. Za każde kryterium można było otrzymać 1-10 punktów, czyli maksymalnie 50 od jednego jurora, a w sumie 250 punktów. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy, a klasy, które oceniono powyżej 200 punktów  – słodki upominek.

Oto wyniki konkursu na  „Najpiękniejsze świąteczne okno”:

1 miejsce   –  klasa III TAK/TR    226 punktów

2 miejsce   –  klasa   II EZ             205 punktów

3 miejsce   –  klasa II TA/TAK     203 punkty

4 miejsce   –  klasa III TMR         175 punktów

5 miejsce   –  klasa III b TŻiUG   158 punktów

6 miejsce   –  klasa I a TMR         149 punktów

7 miejsce   –  klasa II b TŻiUG    136 punktów

8 miejsce   –  klasa I TW/TAK    112 punktów

9 miejsce   –  klasa II FZ                91 punktów

10 miejsce   –  klasa I a TŻiUG     85 punktów

11 miejsce   –  klasa IB TŻiUG     77 punktów

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie i dziękujemy, że można na Was liczyć!

Samorząd Uczniowski

Dodaj komentarz

Skip to content