Pożegnanie Samorządu Uczniowskiego

28 października 2014 r. w Izbie Tradycji odbyło się spotkanie Samorządu Uczniowskiego, które było symbolicznym pożegnaniem „starego” samorządu i powitaniem nowego.

Gospodarze uroczystego spotkania – Joanna Skrzypa, Klaudia Krzemińska i Marek Krajewski pod opieką pani Janiny Fąderskiej i pani Moniki Nowak zadbali o przygotowanie kawy i herbaty, a pan dyrektor Ryszard Kawczyński ufundował wspaniale wyglądający tort z napisem „Samorząd Uczniowski”. W spotkaniu uczestniczył nowo wybrany samorząd: Karol Siewruk, Monika Banaś i Karol Marciniak oraz najaktywniej współpracujący z samorządem uczniowie – Karol Szczepura, Dominika Jachimczyk, Kinga Polak, Klaudia Krzemińska i Dominika Kwiatkowska. Spotkanie rozpoczęła pani wicedyrektor Małgorzata Hrycenko, która w ciepły i serdeczny sposób podziękowała samorządowi za dotychczasową, aktywną pracę. Nowemu samorządowi życzyła, by wzorując się na  poprzednikach, byli kreatywni i pełni zapału. Pan dyrektor Ryszard Kawczyński podzielił się planami dotyczącymi modernizacji  szkoły oraz podkreślił jak ważnym organem szkoły jest Samorząd Uczniowski.

Czas upłynął nam na twórczych rozmowach o najbliższych planach Samorządu Uczniowskiego i nawet nie spostrzegliśmy kto zjadł ostatni kawałek pysznego tortu… Samorząd Uczniowski wyraża podziękowanie panu dyrektorowi za smakowitą niespodziankę  oraz miłą atmosferę na spotkaniu.

Samorząd Uczniowski

Dodaj komentarz

Skip to content