„Dzień Dziecka” na wesoło w internacie „Kormoran”

„Dzień Dziecka” w internacie „Kormoran” miał charakter imprezy integracyjnej, w której z radością wzięła udział młodzież. Skecze o tematyce prozdrowotnej, a następnie taniec z balonem i wokół krzeseł, jedzenie ptysia na czas, kareta i inne niespodzianki sprawiły, że beztroski nastrój dzieciństwa udzielił się każdemu mieszkańcowi internatu.

Całości dopełniła oprawa muzyczna i słodki poczęstunek. DJ Karol Szczech zadbał o to, aby parkiet palił się pod nogami, a każde dziecko (nawet to trochę starsze J) wie, że dobrej zabawy nigdy dość!

Miło mi oznajmić, że wybrano także Najsympatyczniejszą Wychowankę Internatu, którą została Kasia Bernacka, natomiast tytuł Najsympatyczniejszego Wychowanka zdobył Karol Szczepura. Konkurencja była ogromna, bo przecież w naszym internacie mieszka najsympatyczniejsza młodzież!

Tą drogą dziękuję Kasi Bernackiej, Oli Syrzysko, Marlenie Miedonieckiej, Bartkowi Jaskowi, Kubie Machcińskiemu, Kacprowi Kotara i Mateuszowi Stankiewiczowi za zaangażowanie w organizację tegorocznego „Dnia Dziecka”.

Opracowała: Barbara Mazurowska

Dodaj komentarz

Skip to content