„Kto odpowiada za Twoją przyszłość?”

7 i 8 lutego 2014 r. odbyło się szkolenie pod tytułem „Kto odpowiada za Twoją przyszłość?” w hotelu „Kormoran” w Mierkach. W szkoleniu wzięli udział uczniowie naszej szkoły: Mateusz Andrzejewski, Radosław Szagun, Magdalena Tatarczuch z klasy IV TA oraz Katarzyna Kruk, Justyna Żełobowska, Magdalena Grzesiuk z klasy IV TAK.

Pierwszego dnia odbyły się zajęcia związane z integracją w grupie, odkrywaniem swoich mocnych stron i budowaniem grupy.  W drugiej części zapoznaliśmy się z komunikacją i rolami w grupie. Wieczorem wszyscy uczestnicy mogli skorzystać z atrakcji hotelowych: basenu i sauny oraz potańczyć w dyskotece. W drugim dniu szkolenia pracowaliśmy w zespołach  nad inicjatywami społecznymi.  Następnie każda grupa miała za zadanie przedstawić swoją inicjatywę. Na koniec odbyło się podsumowanie naszych działań.

Uczestnicy warsztatów są usatysfakcjonowani wiedzą,  jaką nabyli oraz  organizacją szkolenia. Tematyka była bardzo ciekawa, a co najważniejsze, przydatna w przyszłości. Szkolenie skłoniło wielu z nas do przemyśleń nad sobą i swoją przyszłością, również pozwoliło na poznanie nowych ciekawych ludzi.

Organizatorem szkolenia był Inkubator Ekonomii Społecznej w Kętrzynie.

Katarzyna Kruk

Dodaj komentarz

Skip to content