Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Kadetów i Juniorów oraz Rzut Ligi Międzyszkolnej Młodzików i Młodziczek w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet

W Kętrzynie 19 stycznia 2014 roku odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Kadetów i Juniorów oraz Rzut Ligi Międzyszkolnej Młodzików i Młodziczek  w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet.

W zawodach wzięło udział ponad 160 zawodników i zawodniczek z 12 klubów, w tym jeden ze Svietłego w Rosji.  Klub GLKS ORZEŁ Karolewo reprezentowali zawodnicy we wszystkich kategoriach wiekowych.  Naszą szkołę reprezentowali juniorzy, którzy w swoich kategoriach wagowych zajęli następujące miejsca:

Dariusz Czerwiński kat 50kg – I miejsce

Kacper Filipowicz kat 60kg – I miejsce

Dawid Wilczyński kat 66kg – V miejsce

Iżykowski Damian kat 74kg – VII miejsce

Dawid Nowalski kat 84kg – V miejsce

Mełech Mateusz kat 84 kg – VII miejsce

oraz absolwent Marcin Witas kat 120kg – I miejsce.

Drużynowo zajęliśmy III miejsce przegrywając nieznacznie z zawodnikami z Lidzbarka Warmińskiego oraz Olsztyna.

Bardzo dobrze wypadli też nasi młodzi zawodnicy, którzy wywalczyli w swoich kategoriach wagowych 10 medali i wiele miejsc punktowanych. W klasyfikacji szkół podstawowych szkoła w Kruszewcu zajęła II miejsce. zajęła II miejsce.