OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”

Młodzież naszej szkoły wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Zapobiegajmy pożarom” organizowanym przez Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. Celem przedsięwzięcia organizowanego od ponad dziesięciu lat w sześciu grupach wiekowych jest  zwiększenie świadomości przeciwpożarowej, a także zainteresowanie dzieci i młodzieży życiem i tradycją środowisk strażackich.

 W grupie szkół ponadgimnazjalnych na szczebel szkolny organizowany w listopadzie w naszej szkole wpłynęło kilka prac wykonanych głównie przez uczniów zawodu technik architektury krajobrazu. Komisja wybrała pracę Sandry Kęski z III klasy technik architektury krajobrazu, która zakwalifikowała się na szczebel powiatowy.

W grudniu Komisja Komendy Powiatowej PSP w Kętrzynie wyróżniła pracę Sandry w grupie szkół ponadgimnazjalnych na szczeblu powiatowym i nasza uczennica została zaproszona na uroczyste wręczenie nagród. Praca Sandry pt. „Strażak w ogniu” wykona suchymi pastelami została przekazana na szczebel wojewódzki, który zostanie rozstrzygnięty w styczniu.

Wszystkim uczniom, którzy podjęli trud i wykonali prace na konkurs serdecznie dziękuję, laureatce szczebla powiatowego gratuluję.

Magdalena Witkowska-Hrycek

Dodaj komentarz

Skip to content