„KUBOTA” w Karolewie

Dnia 03.10.2013r. w naszej Szkole gościliśmy przedstawicieli firmy Kubota i Agroma Reszel, którzy przygotowali prezentację ciągników rolniczych i kosiarek komunalnych.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas TMR i TR oraz wszyscy zainteresowani rodzice. Koncern Kubota działa na całym świecie w wielu branżach, ale najważniejsze to: maszyny rolnicze i komunalne, maszyny budowlane, silniki do zabudowy, odlewy stalowe, rury i instalacje klimatyzacyjne. Dzięki uprzejmości przedstawicieli firm uczniowie naszej Szkoły uczestniczyli w wykładzie na temat rozwiązań technicznych zastosowanych w budowie ciągników. Po prezentacji wszyscy zainteresowani mieli możliwość zdobycia nowych doświadczeń poprzez testowania ciągników i kosiarek.

Robert Pędzich

 

 

Dodaj komentarz

Skip to content