Od dzisiaj intensywnie trenujemy, by w przyszłym roku zwyciężyć!

1.06.2013 r. po raz drugi na terenie ZSO w Kętrzynie został zorganizowany Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Pracowników Oświaty o Puchar Starosty Kętrzyńskiego.

ZS CKR w Karolewie reprezentowała nasza dzielna drużyna w składzie: Teresa Jaworska, Jacek Dziemiańczyk, Krzysztof Kania, Mirosław Kopeć, Adam Kosiorek, Andrzej Rzeczycki oraz Cezary Tyszka.

Mimo temperatury, która tego dnia dochodziła do 40ºC, zawodnikom nie zabrakło sportowego ducha walki. Pierwsze minuty spotkania zaskakiwały dynamiką: drużyny na przemian atakowały bramki przeciwników. Niewiele brakowało, a stalibyśmy się posiadaczami pierwszej bramki. Nasz napastnik Mirosław Kopeć pozostawił rywali za plecami, lecz bramkarz przeciwników Sylwester Gacioch z poświęceniem wybronił piłkę ręką poza polem karnym, za co otrzymał czerwoną kartkę i został usunięty z boiska.

Pomimo wielu zwrotów akcji pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 0:0.

Po krótkiej przerwie zawodnicy powrócili na boisko. Nasza drużyna natychmiast rzuciła się do frontalnego ataku. Choć padło wiele strzałów na bramkę przeciwnika nie udało się strzelić wymarzonego gola.

Niespodziewanie pierwszą bramkę zdobyli gospodarze. Nasi zawodnicy szybko się zrewanżowali i strzelili kontaktowego gola. Chęć zwycięstwa była tak ogromna, że bramkarz Adam Kosiorek w desperacji opuścił swoją pozycję i przeszedł do ataku. Jego pozycję zajęła nieoceniona Teresa Jaworska, która za sportową postawę zdobyła statuetkę  najlepszego bramkarza turnieju.

Mimo zaciętej walki finałowy mecz pomiędzy ZSO i ZSCKR w Karolewie zakończył się wynikiem 3:1.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą organizację meczu.

Zapowiadamy rewanż podczas rozgrywek o puchar Dyrektora Zespołu w nowym roku szkolnym.