Mistrzostwach Polski LZS w zapasach kobiet

Kolejne duże osiągnięcie odniosły nasze uczennice Kasia i Asia Pudłowskie, które wzięły udział w Mistrzostwach Polski LZS w zapasach kobiet.

Odbyły się one w Kraśniku w dniach 18-20 maja 2012 roku.  Były to bliźniacze zawody do tych, które nasza szkoła organizowała w połowie kwietnia.  W mistrzostwach udział wzięło 126 zawodniczek z  22 klubów. Obie nasze zawodniczki stanęły na podium, Asia wywalczyła Mistrzostwo Polski I miejsce, natomiast Kasia V-ice Mistrzostwo Polski II miejsce. Jest to kolejny duży sukces w karierze tych młodych, utalentowanych zawodniczek.

W najbliższą niedzielę, tj. 27 maja podopieczni trenera Krzysztofa Kani wyjeżdżają do Siedlec  na eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu wolnym.

Dodaj komentarz

Skip to content