Ogólnopolska wystawa ogrodnicza. Gdańsk 18 maja 2012

Wystawa Grajmy w Zielone powstała z inicjatywy Pomorskiego Stowarzyszenia Ogrodników i Projektantów Terenów Zieleni. Od 1993 roku była organizowana na terenach hotelu Posejdon. Kilka lat później na terenie nowo otwartego Centrum Hurtowego Rënk zorganizowano kiermasz kwiatów rabatowych.

W 2003 w wyniku zawartego rok wcześniej porozumienia pomiędzy PSOiPTZ oraz Pomorskim Rynkiem Hurtowym połączono organizację Wystawy „Grajmy w Zielone” oraz kiermaszu roślin rabatowych. Od tego roku wystawa połączona z kiermaszem pod nazwą „GRAJMY W ZIELONE” organizowana jest na terenie Pomorskiego Rynku Hurtowego „Rënk”.

Wystawa nabrała nowego charakteru i otworzyła nowe możliwości prezentacji branży ogrodniczej i nie tylko. Podczas imprezy można  zapoznać się z aktualnymi trendami w zakresie projektowania i realizacji terenów zieleni, najnowszymi produktami dla ogrodu, ale również dokonać zakupów roślin, krzewów, drzewek, narzędzi, środków ochrony roślin czy mebli ogrodowych.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie III klasy Technikum Architektury Krajobrazu: Kornela Połeć, Magda Parzych, Dominika Kulimowska.

 

Dodaj komentarz

Skip to content