OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ ZAPAŚNICZY O PUCHAR PIECEK

W Nawiadach 3 marca 2012 roku odbył się Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy o Puchar Piecek.

W turnieju wzięły udział takie kluby jak Mazowsze Teresin,  Gwiazda Szczuczyn, Cement- Gryf Chełm, Orlik Nawiady, Budowlani Olsztyn, Ołów Ryn, LUKS Marcinkowo, Olimpik Suwałki oraz nasz Orzeł Karolewo. Prawo startu w zawodach miały niektóre kategorie wagowe, dlatego też nasz klub reprezentowały jedynie tylko cztery osoby. W wadze 66 kg startował uczeń gimnazjum w Karolewie Maciej Zwierkowski, który zajął III miejsce. W wadze 120 kg V miejsce wywalczył Michał Hałabuda. Natomiast w wadze do 43 kg po raz kolejny bardzo dobrze spisały się siostry Asia i Kasia Pudłowskie. Kasia zajęła III miejsce w tej kategorii, mimo iż nie jest to jej kategoria wagowa. Na co dzień walczy w kat. do 40 kg. Asia wywalczyła II miejsce. W jednej z walk pokonała utytułowaną zawodniczkę z Gwiazdy Szczuczyn, która jest medalistką Mistrzostw Polski.  Trener GLKS Orzeł Karolewo Krzysztof Kania, mimo iż drużyna w klasyfikacji klubowej nie zajęła czołowego miejsca, jest zadowolony z występów swoich podopiecznych. Turniej ten pokazał braki oraz błędy podczas walk poszczególnych zawodników.

Na uwagę zasługuje również coraz to lepsze przygotowanie sędziowskie Natalii Zawrotnej, która wraz z panem Edwardem Szypulskim byli sędziami w tym turnieju.