STUDNIÓWKA 2012

O tym ,że młodzież nie lubi się przemęczać nauką mówi się powszechnie, ale o tym że jest odpowiedzialna i  potrafi zachowywać się  w sposób kulturalny i taktowny mogli przekonać się goście na balu studniówkowym ZSCKR im. Franciszka Kamińskiego w Karolewie, zorganizowanym przez uczniów klas maturalnych wraz z ich wychowawcami w dniu 20 stycznia 2012 roku w hotelu „Koch”. To dzięki wychowawcom : p. Lucynie Olszewskiej, p. Halinie Szeląg, p. Krystynie Szerszeń i p. Agnieszce Pędzich oraz zaangażowaniu rodziców- udało się przygotować uroczystość.

Swoje sto dni do matury świętowały klasy:
 IV TOUG, IV TŻiGD, IV AK/AG, IV TMR.
Konferansjerzy: Justyna Fedczak i Robert Benedyczuk powitali dyrektora i wicedyrektorów Zespołu oraz zgromadzonych gości. Zgodnie z tradycją, bal otworzył pan dyrektor- Ryszard Kawczyński, następnie w dowód wdzięczności wręczono kwiaty i  podziękowano wychowawcom, po czym wspólnie wzniesiono toast.
Na szczególne uznanie i zauważenie  zasługują piękne i urzekające odtańczenie tańców „poloneza „ i „walca” pod kierunkiem p. Katarzyny Rejent,  umiejętność zabawy i  wysoka kultura osobista uczniów.
Atrakcjami wieczoru, które dostarczyły gościom wrażeń  były także: występ uczniów klasy IV TMR w programie artystycznym „bajki na wesoło”, przejście tanecznym krokiem przez  magiczną liczbę „100” wszystkich uczestników balu, wąż taneczny poprowadzony przez p. Katarzynę  Rejent do utworu „Jedzie pociąg…” oraz taniec zwany „polką –belgijką”.
 O północy każda z klas  zaprosiła na „płonące” torty. W miłej i tanecznej atmosferze upłynął wszystkim czar nocy studniówkowej.
 

 KLIPY FILMOWE

 

Dodaj komentarz

Skip to content