DRODZY ABSOLWENCI KAROLEWA

W 2012 roku Zespół Szkół w Karolewie obchodzić będzie 65-lecie swego istnienia. Tradycją szkoły stało się organizowanie uroczystości jubileuszowych połączonych ze spotkaniem Absolwentów. Organizacją uroczystości szkolnej zajmuje się Dyrektor Zespołu, a spotkaniem Absolwentów – Komitet Organizacyjny,  w  skład którego wchodzą absolwenci Karolewa, obecnie pracujący w Zespole.

 Uroczystości planowane są na 16 czerwca 2012 r.

 Warunkiem uczestnictwa w zjeździe jest zgłoszenie swego udziału i dokonanie opłaty zjazdowej. Zapisywać się można przez:

  •  
  • przesłanie zgłoszenia na adres: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie, Karolewo 12, 11-400 Kętrzyn z dopiskiem „zjazd”.  Zgłoszenie można pobrać na stronie internetowej, w sekretariacie szkoły, u osób zajmujących się organizacją zjazdu.

Kwota uczestnictwa wynosi 150 zł od osoby  i obejmuje koszty uroczystego bankietu, identyfikatorów i albumu  o szkole. Wpłaty należy dokonać na konto: 72 9343 0005 0016 2418 3000 0010 Adam Kołakowski.

Osoby, które nie będą  uczestniczyć w balu, a wezmą udział w uroczystościach jubileuszowych prosimy o dokonanie wpłaty w wysokości 40 zł. 

Na deklaracje i wpłaty czekamy do 30 kwietnia 2012 r.

 Prosimy, aby przy dokonywaniu wpłat w miejscu „nazwa odbiorcy” wpisywać: Adam Kołakowski, natomiast „tytuł przelewu”: zjazd absolwentów oraz swoje imię i nazwisko.

Wszystkich Państwa, do których dotrze nasza korespondencja, prosimy  o rozpowszechnienie idei zjazdu wśród swoich koleżanek i kolegów, do których nie mieliśmy możliwości dotarcia z tą informacją.                              

 Osoby, które mogą poświęcić swój czas  i włączyć się w przygotowanie uroczystości, prosimy o kontakt. Będziemy też wdzięczni za wszelkie uwagi i sugestie dotyczące organizacji spotkania.

Bal odbędzie się na sali sportowej „Olimpia” w Karolewie. 

            Jeżeli Bal Absolwentów, ze względu na małą liczbę chętnych, nie dojdzie do skutku zwrócimy pieniądze. Niezależnie od tego zapraszamy wszystkich Absolwentów w dniu jubileuszu do Karolewa.

 

                                                                            W imieniu Komitetu Organizacyjnego

                                                                                  Adam Kołakowski

 

Zaproszenie wraz z programem uroczystości  prześlemy co najmniej na 3 tygodnie przed terminem zjazdu

Kontakt:

Sekretariat szkoły: 89 752 4753 wew. 107,  Komitet Organizacyjny: Adam Kołakowski 781 066 924, Andrzej Sienkiewicz: 516 104 069,  Adam Kosiorek: 605 414 031,  Genowefa Jasionek: 502 371 536

Dodaj komentarz

Skip to content