Mecz halowej piłki nożnej

W środę 26 października wychowankowie internatu rozegrali mecz piłki halowej pomiędzy klasami maturalnymi a wychowankami klas pierwszych.

Mimo iż końcowy wynik może zaskoczyć, pierwsza bramka padła dopiero w 13 minucie meczu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 6:0 dla klas starszych. Na początku drugiej połowy pierwszoklasiści zdobyli kontaktową bramkę. Wydawało się, że druga część meczu będzie w ich wykonaniu lepsza. Niestety. Rozdrażniona duma maturzystów nie pozwoliła rozwinąć skrzydeł pierwszakom. Cały mecz zakończył się wynikiem 15:2 dla klas maturalnych. Najlepszym strzelcem został Marek Wincza, który strzelił 7 bramek.

Skład drużyn:

MATURZYŚCI: Rafał Zielepucha, Marek Wincza, Michał Bogusz, Kamil Pawelczyk, Adam Krzyżewski i Grzegorz Mateusiak.

PIERWSZOKLASIŚCI: Maciej Girzecki, Karol Michalski, Dawid Wilczyński, Łukasz Burczak, Kamil Piwowarczyk, Kamil Dudek, Arkadiusz Zadrożny, Dawid Nowalski, Kacper Kotara i Bartłomiej Jasek.

Po zakończeniu meczu maturzyści zadeklarowali się rozegrać mecz przeciwko reprezentacji całej społeczności internackiej. Zobaczymy, czy z bardziej doświadczonymi kolegami pójdzie im również dobrze.