Piknik Edukacyjny w Sokołowie Podlaskim

1 października 2011 r. na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim odbył się Piknik Edukacyjny, w którym brało udział 45 szkół rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Tematem przewodnim Pikniku był Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 – 2013. Każda ze szkół zaprezentowała wspaniałe, kolorowe stoisko promujące swój region, kulturę ludową i tradycję kulinarną.

Naszą szkołę reprezentowali dyrektor Pan Ryszard Kawczyński, zastępca dyrektora Pan Dariusz Chomka wraz z uczennicami – Pauliną Szczygiel z klasy 4 Techniku Architektury Krajobrazu oraz Sarą Kuraj z klasy 4 Technikum Organizacji Usług Gastronomicznych. W Konkurs na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy nasza szkole przyznano 3 miejsce. Wieniec został zrobiony przez uczniów klasy 4 Technikum Architektury Krajobrazu pod kierownictwem pani A. Kawczyńskiej.

 

Dodaj komentarz

Skip to content