VII FESTYN RODZINNY

Dnia 4 czerwca 2011 r. w Szkole Podstawowej w Kruszewcu odbył się VII FESTYN RODZINNY zorganizowany przez nauczycieli i rodziców.

Organizatorzy po raz kolejny zaprosili członków sekcji zapaśniczej klubu GLKS ORZEŁ KAROLEWO, działającą przy Zespole Szkól Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie do zademonstrowania swoich umiejętności, a także do bliższego zapoznania uczestników festynu z tą dyscypliną sportu. Zawodnicy pod kierunkiem trenera Krzysztofa Kani zaprezentowali ćwiczenia sprawnościowe, techniki zapaśnicze oraz walki pokazowe. Największą atrakcją pokazu było sprawdzenie swoich umiejętności przez młodych uczestników festynu oraz zabawy i ćwiczenia zadaniowe przeprowadzone przez członków sekcji. Po zakończeniu, wielu chłopców i dziewcząt zadeklarowało wstąpienie do naszego klubu. W pokazie wzięli udział Sebastian Dobucki, Mateusz Szalast, Marek Wincza oraz Natalia Zawrotna, która z racji tego, że jest również sędziną, sędziowała walki pokazowe.

Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom festynu za zaproszenie, które umożliwiło nam rozpropagowanie zapasów oraz naszej szkoły w środowisku lokalnym.

Dodaj komentarz

Skip to content