Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

Już po raz trzeci rusza Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Organizatorami konkursu są Wydział Inżynierii Produkcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz redakcja ogólnopolskiego miesięcznika AGROmechanika – Technika w gospodarstwie”.

Patronat nad konkursem objął Rektor Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, prof. dr hab. Alojzy Szymański. Natomiast rolę partnera strategicznego pełni Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Sponsorem głównym został producent ciągników firma Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o.

Eliminacje szkolne odbyły się w dniu 24 marca 2011 w internacie Kormoran, w których udział wzięli uczniowie klas II TMR, III TMR oraz III TR i III AG.

I miejsce zajął Mateusz Szalast

II miejsce Tomasz Rutkowski  i Michał Pawlikowski

III miejsce Kamil Bulkowski

Wszyscy laureaci są uczniami klasy II TMR

 

Zwycięzca eliminacji szkolnych będzie reprezentował naszą Szkołę w eliminacjach ogólnopolskich,  które odbędą się w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Podziękowania składamy Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Kętrzynie za pomoc w przeprowadzeniu konkursu i ufundowanie nagród dla zwycięzców.

Dodaj komentarz

Skip to content