Turniej piłki siatkowej

23 października 2010 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie odbył się Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty, do którego zgłosiły się następujące reprezentacje: z ZS CKR w Karolewie, ZS w Kętrzynie, Gimnazjum nr 2 w Kętrzynie, Gimnazjum Gminne w Karolewie, ZS w Reszlu oraz ZSO w Kętrzynie. Turniej rozgrywany był w hali „Olimpia” oraz w hali przy Gimnazjum Gminnym w Karolewie. Poprowadziło go dwóch sędziów, Pani Agnieszka Preweda oraz Pan Jan Niszcz. Organizatorem turnieju był Związek Nauczycielstwa Polskiego działający przy ZS CKR w Karolewie. Celem spotkania była integracja lokalnego środowiska oświaty.

Mecze odbywały się w dwóch grupach, w pierwszej spotkali się zawodnicy z ZS CKR w Karolewie, ZS w Kętrzynie oraz w Gimnazjum nr 2 w Kętrzynie, z której pierwsze miejsce zajął ZS w Kętrzynie, drugie gospodarze zaś na trzecim uplasowało się Gimnazjum w Kętrzynie. W drugiej grupie pierwsze miejsce zajęli reprezentanci ZSO w Kętrzynie, drugie miejsce ZS w Reszlu, trzecie miejsce Gimnazjum Gminne w Karolewie. W finale ZSO w Kętrzynie pokonał ZS w Kętrzynie i tym samym zajął I miejscew turnieju, II miejsce zajęli zawodnicy z ZS w Kętrzynie, III miejsce przypadło drużynie ZS CKR w Karolewie, którzy w walce o to miejsce pokonali drużynę z Reszla, zaś V miejsce przypadło zawodnikom z Gimnazjum nr 2 w KętrzynieVI miejsce zajęli reprezentanci Gimnazjum Gminnego w Karolewie.

Organizatorzy przy współpracy z sędziami nagrodzili wyróżniających się zawodników. Statuetkę dla najlepszej zawodniczki turnieju odebrała Emilia Tymoszuk z ZSO w Kętrzynie, najlepszym atakującym został Sławomir Biegański z Gimnazjum nr 2 w Kętrzynie, najlepszym rozgrywającym został Sławomir Jarosik z ZS CKR w Karolewie natomiast najwszechstronniejszym zawodnikiem turnieju wybrano Jarosława Gresika z ZS w Kętrzynie. Nagrody w postaci statuetek dla w/ w zawodników ufundował Wójt Gminy Kętrzyn Sławomir Jarosik.

Zawodnikom gratulujemy zaangażowania i woli walki, sponsorom dziękujemy za hojność i zachęcamy do udziału w kolejnych zawodach.

Opracowała Katarzyna Rejent

  

 

 

Dodaj komentarz

Skip to content