Konkurs o Regionie Warmii i Mazur

Dnia 10 kwietnia 2010 roku młodzież z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie wzięła udział w Wojewódzkim Konkursie o Regionie Warmii i Mazur, który odbył się w Olsztynie a zorganizowany został przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski Wydział Nauk Politycznych pod patronatem Marszałka Województwa Jacka Protasa. 

14 uczniów naszej szkoły zmagało się z bardzo trudnymi pytaniami, które dotyczyły przede wszystkim zagadnień z Wiedzy o Społeczeństwie, a uczniowie naszej szkoły biorący udział w tym konkursie to 2 i 3 klasiści. Poziom był bardzo wysoki ponieważ brali w nim udział uczniowie z najlepszych olsztyńskich ogólniaków.  Nasi uczniowi zdobyli 6 – 7 miejsce na 80 osób biorących udział w konkursie i zabrakło nam 4 punktów do podium. Najlepszymi z naszej szkoły okazali się Adrian Jalowski z klasy II AR, Patryk Czeczko z klasy II AG oraz Joanna Całuch z klasy III B TŻiGD. Przetarliśmy szlaki i z doświadczeniem zamierzamy wziąć ponowny udział w Konkursie za rok. Do konkursu przygotowała uczniów Anna Czałpińska a opiekunem grupy była Pani Ewa Wereda. Wszystkim uczestnikom jeszcze raz dziękujemy za udział w konkursie. 

Anna Czałpińska

Dodaj komentarz

Skip to content