Mistrzostwa Polski LZS w zapasach

Przysucha w dniach 19-21.03.2010 była organizatorem Mistrzostw Polski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w zapasach w stylu wolnym kadetów i juniorów. W zawodach wzięło udział 252 zawodników z 35 klubów. Nasz klub Orzeł Karolewo reprezentowało dwóch juniorów: Marek Cekała – kat. 96 kg, Klimowicz Paweł – kat.84 kg, oraz jeden kadet Hałabuda Michał w kat. 100 kg.

Niestety, tym razem zawodnicy z Szkół  Mistrzostwa Sportowego z Krotoszyna, Kraśnika, Białogardu czy też z Teresina okazali się lepsi od naszych zawodników. Jednak pojedynki z najlepszymi zawodnikami w Polsce nie były walkami straconymi. Chłopacy zdobyli nowe doświadczenie oraz zobaczyli, ile pracy trzeba włożyć, aby odnieść sukces sportowy. Nie podcina nam to skrzydeł, tylko motywuje do dalszej, ciężkiej pracy. Jak mówi powiedzenie „Trening czyni Mistrza…”

Kania Krzysztof

Dodaj komentarz

Skip to content